![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Squalido | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2008
Location: Caracas, Venezuela
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Hiroshima mon amour (1959) - Oct 18, 2008 |
| 96 | Last Year at Marienbad (1961) - Oct 18, 2008 |
| 87 | After Life (1998) - Oct 18, 2008 |
| 97 | Nobody Knows (2004) - Oct 18, 2008 |
| 60 | Hana yori mo naho (2006) - Oct 18, 2008 |
| 87 | Maborosi (1995) - Oct 18, 2008 |
| 88 | Story of a Love Affair (1950) - Oct 18, 2008 |
| 99 | L'avventura (1960) - Oct 18, 2008 |
| 100 | La Notte (1961) - Oct 18, 2008 |
| 92 | L' Eclisse (1962) - Oct 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |