Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Trinitron67
Film Freak - 667 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2007
Location: Switzerland
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 Sleepers (1996) - Apr 19, 2007
35 The Score (2001) - Apr 19, 2007
65 Lake Placid (1999) - Apr 19, 2007
3 Cellular (2004) - Apr 19, 2007
5 Boat Trip (2002) - Apr 19, 2007
0 Jason X (2002) - Apr 19, 2007
24 The Mask of Zorro (1998) - Apr 19, 2007
35 Final Destination 3 (2006) - Apr 19, 2007
80 The Rules of Attraction (2002) - Apr 19, 2007
45 El Mariachi (1993) - Apr 19, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Trinitron67. Why not go rank more films, then come back and check it out again?