Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Whoosis
Film Freak - 500 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2010
Location: USA
Recent Rankings
30 Treasure Planet (2002) - Oct 25, 2010
78 The Dead Zone (1983) - Oct 25, 2010
95 The Muppet Movie (1979) - Oct 25, 2010
40 Anastasia (1997) - Oct 25, 2010
50 Final Destination (2000) - Oct 25, 2010
45 Cobra (1986) - Oct 25, 2010
20 Hairspray (2007) - Oct 25, 2010
90 Funny Farm (1988) - Oct 25, 2010
0 Roger & Me (1989) - Oct 25, 2010
60 Flatliners (1990) - Oct 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Whoosis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?