fred.stucky

fredstucky
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2013
Location: Switzerland
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 Bigger, Stronger, Faster* (2008) - Rated 24 Apr 2013
90 Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 26 Jan 2013
90 Full Metal Jacket (1987) - Rated 17 Jan 2013
90 Rocky (1976) - Rated 17 Jan 2013
90 Hot Shots! (1991) - Rated 17 Jan 2013
90 Munich (2005) - Rated 16 Jan 2013
90 The Matrix (1999) - Rated 16 Jan 2013
90 Inception (2010) - Rated 16 Jan 2013
90 Bowling for Columbine (2002) - Rated 16 Jan 2013
90 Home (2009) - Rated 16 Jan 2013