![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
inezco | |
![]() |
Cinema Addict - 1048 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2011
Location: Daly City, CA, USA
|

| 80 | The Motorcycle Diaries (2004) - Jun 12, 2011 |
| 80 | Recount (2008) - Jun 12, 2011 |
| 80 | Bridesmaids (2011) - Jun 12, 2011 |
| 90 | X-Men: First Class (2011) - Jun 12, 2011 |
| 75 | Akeelah and the Bee (2006) - Jun 12, 2011 |
| 85 | Super 8 (2011) - Jun 12, 2011 |
| 80 | Midnight in Paris (2011) - Jun 12, 2011 |
| 70 | Arlington Road (1999) - Jun 12, 2011 |
| 30 | Takers (2010) - Jun 12, 2011 |
| 45 | Just Go with It (2011) - Jun 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |