jennieee22

jennieee22
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% Girl with a Pearl Earring (2003) - Rated 18 Jan 2012
85 50% Role Models (2008) - Rated 18 Jan 2012
85 50% Mean Girls (2004) - Rated 18 Jan 2012
75 36% The Nutty Professor (1996) - Rated 18 Jan 2012
99 88% 21 (2008) - Rated 18 Jan 2012
100 95% Quantum of Solace (2008) - Rated 18 Jan 2012
100 95% The Lion King (1994) - Rated 18 Jan 2012
65 24% The Incredibles (2004) - Rated 18 Jan 2012
85 50% Stuart Little (1999) - Rated 18 Jan 2012
75 36% Just Friends (2005) - Rated 18 Jan 2012