Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kikolikali
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2008
Location: ns, Serbia
Recent Rankings
61 Flashdance (1983) - Aug 04, 2008
98 Gandhi (1982) - Aug 04, 2008
70 My Girl (1991) - Aug 04, 2008
93 Manderlay (2005) - Aug 04, 2008
65 Meet Joe Black (1998) - Aug 04, 2008
69 Shakespeare in Love (1998) - Aug 04, 2008
68 Moulin Rouge! (2001) - Aug 04, 2008
77 Kids (1995) - Aug 04, 2008
80 Apocalypto (2006) - Aug 04, 2008
79 The Departed (2006) - Aug 04, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kikolikali. Why not go rank more films, then come back and check it out again?