![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
samael1 | |
![]() |
Movie Buff - 317 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2011
Location: USA
|

| 65 | Cowboys & Aliens (2011) - Mar 25, 2012 |
| 80 | Into Eternity (2010) - Mar 25, 2012 |
| 75 | Thor (2011) - Mar 25, 2012 |
| 85 | This Is Spinal Tap (1984) - Mar 25, 2012 |
| 95 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Feb 22, 2012 |
| 85 | Cocaine Cowboys (2006) - Oct 22, 2011 |
| 90 | Moneyball (2011) - Oct 12, 2011 |
| 80 | Ip Man (2008) - Sep 16, 2011 |
| 75 | Night Watch (2004) - Sep 16, 2011 |
| 90 | Drive (2011) - Sep 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |