![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sjostrand | |
![]() |
Cinema Addict - 2401 Films Ranked
Member Since: Aug 11, 2011
Location: Katrineholm, Sweden
Age: 40
Gender: Male
Status: Single
|

| 50 | Drömkåken (1993) - Mar 31, 2012 |
| 66 | Pat Garrett & Billy the Kid (1973) - Feb 24, 2012 |
| 35 | High Crimes (2002) - Feb 24, 2012 |
| 34 | Firewall (2006) - Feb 24, 2012 |
| 15 | Tomcats (2001) - Feb 24, 2012 |
| 10 | I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Feb 24, 2012 |
| 29 | Kissing a Fool (1998) - Feb 19, 2012 |
| 31 | Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked (2011) - Feb 19, 2012 |
| 61 | The Adventures of Tintin (2011) - Feb 19, 2012 |
| 69 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Feb 05, 2012 |
| Actors | |
| Directors | |
| Writers | François Truffaut Joss Whedon Bram Stoker |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |