8colors

8colors
Movie Buff - 210 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

61 92% Summer Hours (2008) - Rated 04 Jun 2012
56 86% Julia (2008) - Rated 04 Jun 2012
59 90% Carlos (2010) - Rated 04 Jun 2012
48 77% True Grit (2010) - Rated 31 Jan 2012
43 71% Your Friends & Neighbors (1998) - Rated 03 Nov 2009
52 82% In the Company of Men (1997) - Rated 03 Nov 2009
32 46% A Civil Action (1998) - Rated 03 Nov 2009
33 50% Rounders (1998) - Rated 03 Nov 2009
36 57% The Spanish Prisoner (1997) - Rated 03 Nov 2009
18 15% Dark City (1998) - Rated 03 Nov 2009