BigUncle13

biguncle13
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 03 May 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 0% The Zone of Interest (2023) - Rated 11 May 2024
62 4% The Night of the Hunter (1955) - Rated 21 Mar 2024
80 8% Beauty and the Beast (1991) - Rated 15 Mar 2024
75 6% Gûzen to sôzô (2021) - Rated 15 Mar 2024
54 3% Yume no ginga (1997) - Rated 15 Mar 2024
83 12% The Shining (1980) - Rated 15 Mar 2024
83 12% Princess Mononoke (1997) - Rated 15 Mar 2024
53 2% Matka Joanna od aniolów (1961) - Rated 15 Mar 2024
82 10% Wolfwalkers (2020) - Rated 15 Mar 2024
80 8% Donnie Darko (2001) - Rated 15 Mar 2024