BulkTheBaker

bulkthebaker
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2015
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 65% The Silence (1963) - Rated 31 Mar 2015
100 88% Persona (1966) - Rated 31 Mar 2015
100 88% Cries and Whispers (1972) - Rated 31 Mar 2015
95 73% Autumn Sonata (1978) - Rated 31 Mar 2015
100 88% Fanny and Alexander (1982) - Rated 31 Mar 2015
100 88% The Sacrifice (1986) - Rated 31 Mar 2015
97 75% Nostalghia (1983) - Rated 31 Mar 2015
60 17% Voyage in Time (1983) - Rated 31 Mar 2015
100 88% Stalker (1979) - Rated 31 Mar 2015
100 88% The Mirror (1975) - Rated 31 Mar 2015