Critic2

Recent Ratings
Check out Critic2's...
100 85% | Hereditary (2018) - Jan 15, 2021 |
0 16% | Ordet (1955) - Dec 10, 2020 |
90 64% | Inception (2010) - Dec 10, 2020 |
90 64% | The Imposter (2012) - Dec 10, 2020 |
100 85% | Ex Machina (2015) - Dec 10, 2020 |
100 85% | Arrival (2016) - Dec 10, 2020 |
100 85% | Get Out (2017) - Dec 02, 2020 |
0 16% | The Crime of Monsieur Lange (1936) - Dec 02, 2020 |
100 85% | The Handmaiden (2016) - Nov 30, 2020 |
90 64% | The Hateful Eight (2015) - Nov 30, 2020 |