DavidJill

Recent Ratings
Check out DavidJill's...
80 66% | Saawan (2016) - Sep 24, 2019 |
60 39% | Midsommar (2019) - Sep 24, 2019
"Echoes of Wickerman. In some ways better, in some ways worse. I would have preferred to come away with a clearer picture of the communities world view, and of how this extreme vision of community contrasts with the selfish individualism of the outsiders."
|
80 66% | Oranges And Sunshine (2010) - Aug 29, 2019 |
60 39% | Sunshine Cleaning (2009) - Aug 29, 2019 |
85 74% | Sunshine (1999) - Aug 29, 2019 |
25 8% | Mr. Vampire (1985) - Aug 29, 2019 |
85 74% | Unforgiven (1992) - Aug 29, 2019 |
35 14% | The Dukes of Hazzard (2005) - Aug 29, 2019 |
45 22% | Salt (2010) - Aug 29, 2019 |
25 8% | Psycho (1998) - Aug 29, 2019 |