LukasLaser11

lukaslaser11
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 27 May 2020
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 92% Taxi Driver (1976) - Rated 27 May 2020
55 10% Fast Five (2011) - Rated 27 May 2020
57 13% Doctor Sleep (2019) - Rated 27 May 2020
66 20% The Master (2012) - Rated 27 May 2020
65 18% Blow-Up (1966) - Rated 27 May 2020
60 14% The Innocents (1961) - Rated 27 May 2020
50 7% Demolition Man (1993) - Rated 27 May 2020
55 10% Dawn of the Dead (2004) - Rated 27 May 2020
89 51% Blood Simple (1984) - Rated 27 May 2020
94 80% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 27 May 2020