Platinum70

platinum70
Film Freak - 637 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 33% One Punch Man (2015) - Rated 04 Apr 2024
87 74% Over the Garden Wall (2014) - Rated 04 Apr 2024
86 73% Code Geass (2006) - Rated 04 Apr 2024
78 49% Archer (2009) - Rated 04 Apr 2024
95 87% Community (2009) - Rated 04 Apr 2024
88 77% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 15 Mar 2024
77 46% Lost in Translation (2003) - Rated 15 Mar 2024
85 71% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 02 Feb 2024
83 66% Léon: The Professional (1994) - Rated 02 Feb 2024
97 92% Oppenheimer (2023) - Rated 02 Feb 2024