Thorus

Check out Thorus's...
85 78% | Tengen toppa gurren lagann (2007) - Jan 03, 2021 |
70 39% | Alfred J. Kwak (1989) - Dec 26, 2020 |
90 89% | Your Lie in April (2014) - Dec 26, 2020 |
80 67% | Jormungand (2012) - Dec 26, 2020 |
75 56% | Hataraku Maou-sama! (2013) - Dec 26, 2020 |
70 39% | Goblin Slayer (2018) - Dec 26, 2020 |
80 67% | That Time I Got Reincarnated as a Slime (2018) - Dec 26, 2020 |
75 56% | Overlord (2015) - Dec 26, 2020 |
85 78% | Trigun (1998) - Dec 26, 2020 |
81 73% | Re: Zero - Starting Life in Another World (2016) - Dec 26, 2020 |