Acct303

acct303
Cinema Addict - 1978 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 0% The Avengers (1998) - Rated 27 Apr 2022
10 0% Knock Off (1998) - Rated 27 Apr 2022
10 0% Deep Impact (1998) - Rated 27 Apr 2022
20 0% Marie Baie des Anges (1997) - Rated 27 Apr 2022
20 0% Lost in Space (1998) - Rated 27 Apr 2022
20 0% fear dot com (2002) - Rated 27 Apr 2022
30 3% The Replacement Killers (1998) - Rated 27 Apr 2022
30 3% The Faculty (1998) - Rated 27 Apr 2022
30 3% The Box (2009) - Rated 27 Apr 2022
30 3% Species II (1998) - Rated 27 Apr 2022