akosciuszko

akosciuszko
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2014
Location: Poland

more Recent Ratings

Check out akosciuszko's...

90 71% Ghost in the Shell (1995) - Rated 15 Feb 2014
90 71% The Godfather: Part II (1974) - Rated 15 Feb 2014
90 71% The Wild Bunch (1969) - Rated 15 Feb 2014
90 71% Blue Jasmine (2013) - Rated 15 Feb 2014
90 71% Hannah and Her Sisters (1986) - Rated 15 Feb 2014
90 71% Platoon (1986) - Rated 15 Feb 2014
80 34% War and Peace (1968) - Rated 15 Feb 2014
90 71% Serpico (1973) - Rated 15 Feb 2014
95 97% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 15 Feb 2014
30 15% Sex and the City 2 (2010) - Rated 15 Feb 2014