alsobort

alsobort
Film Freak - 690 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2023

more Recent Ratings

30 8% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 18 Nov 2024
50 36% Strange Darling (2023) - Rated 05 Nov 2024
55 45% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 04 Nov 2024
25 5% The White Diamond (2004) - Rated 01 Nov 2024
20 2% Kanal (1957) - Rated 20 Oct 2024
20 2% Aimee & Jaguar (1999) - Rated 13 Oct 2024
60 56% The Croods (2013) - Rated 09 Oct 2024
50 36% Life and Nothing More... (1992) - Rated 02 Oct 2024
65 68% The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Rated 23 Sep 2024
10 0% Honeyland (2019) - Rated 23 Sep 2024