Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
amir725

Movie Buff - 102 Film Ratings

Member Since: Jan 13, 2019

Location: Iran

more Recent Ratings
79 58% The Master (2012) - Apr 25, 2020
"Psychology."
80 72% The Irishman (2019) - Apr 22, 2020
75 28% The Guilty (2018) - Apr 20, 2020
"Full of steress Dark"
68 9% The Selfish Giant (2013) - Apr 19, 2020
90 98% The Platform (2019) - Apr 18, 2020
77 37% Me Before You (2016) - Apr 17, 2020
"bad actors"
74 22% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Apr 17, 2020
"bad story"
87 93% The Gentlemen (2020) - Apr 13, 2020
80 72% Knives Out (2019) - Apr 13, 2020
80 72% Acceleration (2019) - Apr 13, 2020