andre1ars
Recent Ratings
Check out andre1ars's...
91 50% | 12 Monkeys (1995) - Rated 17 Jan 2021 |
99 88% | The Matrix (1999) - Rated 17 Jan 2021 |
85 11% | Troy (2004) - Rated 17 Jan 2021 |
99 88% | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Rated 17 Jan 2021 |
86 26% | Resident Evil (2002) - Rated 17 Jan 2021 |
85 11% | Bonnie and Clyde (1967) - Rated 17 Jan 2021 |
85 11% | Coraline (2009) - Rated 17 Jan 2021 |
93 57% | American Beauty (1999) - Rated 17 Jan 2021 |
90 38% | Monsters, Inc. (2001) - Rated 17 Jan 2021 |
95 69% | City of God (2002) - Rated 17 Jan 2021 |