Aye-Aye

aye_aye
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2013
Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings

90 78% Eskiya (1996) - Rated 24 Oct 2013
90 78% Inception (2010) - Rated 20 Oct 2013
70 32% Rush Hour (1998) - Rated 20 Oct 2013
75 42% The Expendables (2010) - Rated 20 Oct 2013
90 78% Amélie (2001) - Rated 20 Oct 2013
60 8% Faster (2010) - Rated 20 Oct 2013
95 98% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Oct 2013
70 32% Men in Black (1997) - Rated 20 Oct 2013
90 78% Unforgiven (1992) - Rated 20 Oct 2013
70 32% Wanted (2008) - Rated 20 Oct 2013