barisbey

barisbey
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 01 May 2017
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out barisbey's...

80 73% It Happened One Night (1934) - Rated 01 May 2017
80 73% Limelight (1952) - Rated 01 May 2017
90 92% The Exterminating Angel (1962) - Rated 01 May 2017
75 42% Safety Last! (1923) - Rated 01 May 2017
75 42% Inherit the Wind (1960) - Rated 01 May 2017
65 10% Lady of Burlesque (1943) - Rated 01 May 2017
80 73% The Awful Truth (1937) - Rated 01 May 2017
80 73% Bringing Up Baby (1938) - Rated 01 May 2017
75 42% Only Angels Have Wings (1939) - Rated 01 May 2017
75 42% His Girl Friday (1940) - Rated 01 May 2017