baronchefhat

baronchefhat
Movie Buff - 436 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2018

more Recent Ratings

98 85% Anora (2024) - Rated 13 Nov 2024
82 45% The Substance (2024) - Rated 30 Oct 2024
74 34% Demolition (2016) - Rated 29 Oct 2024
95 79% Wild (2014) - Rated 15 Oct 2024
94 75% A Christmas Story (1983) - Rated 29 Jul 2024
93 72% The Zone of Interest (2023) - Rated 09 Jun 2024
83 46% C'mon C'mon (2021) - Rated 09 Jun 2024
81 44% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 20 May 2024
93 72% A Hidden Life (2019) - Rated 20 May 2024
80 40% Gone Girl (2014) - Rated 06 May 2024