bdemir
Recent Ratings
Check out bdemir's...
80 48% | The Professor and the Madman (2019) - Rated 02 Jan 2021 |
87 86% | The Boy Who Harnessed the Wind (2019) - Rated 02 Jan 2021 |
84 70% | Yedinci Koğuştaki Mucize (2019) - Rated 29 Nov 2020 |
80 48% | Bir Baskadir (2020) - Rated 29 Nov 2020 |
79 42% | Ottoman Rising (2020) - Rated 12 Apr 2020 |
87 86% | Dark (2017) - Rated 13 Sep 2019 |
86 80% | A Simple Favor (2018) - Rated 28 Sep 2018 |
90 95% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 09 Jul 2018 |
89 93% | Avengers: Infinity War (2018) - Rated 09 Jun 2018 |
40 2% | Sen Anlat Karadeniz (2018) - Rated 03 Apr 2018 |