BIGBLACKCAT
Recent Ratings
Check out BIGBLACKCAT's...
15 10% | The Handmaid's Tale (2017) - Rated 02 May 2021 |
100 95% | Invasion of the Body Snatchers (1978) - Rated 02 May 2021 |
30 15% | Mouse Hunt (1997) - Rated 01 May 2021 |
95 85% | Blade Runner (1982) - Rated 01 May 2021 |
100 95% | Planet of the Apes (1968) - Rated 01 May 2021 |
90 76% | Bride of Frankenstein (1935) - Rated 01 May 2021 |
25 12% | The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 01 May 2021 |
95 85% | The Godfather: Part II (1974) - Rated 01 May 2021 |
5 4% | Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 01 May 2021 |
95 85% | Dawn of the Dead (1978) - Rated 01 May 2021 |