BigBlue10989

bigblue10989
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2017
Location: USA

more Recent Ratings

Check out BigBlue10989's...

72 43% Battle: Los Angeles (2011) - Rated 03 Aug 2017
82 77% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 03 Aug 2017
74 49% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 03 Aug 2017
88 86% Iron Man (2008) - Rated 03 Aug 2017
74 49% Chronicle (2012) - Rated 03 Aug 2017
76 61% Mission: Impossible (1996) - Rated 03 Aug 2017
73 46% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 03 Aug 2017
55 18% Blade: Trinity (2004) - Rated 03 Aug 2017
89 88% The Walking Dead (2010) - Rated 03 Aug 2017
50 15% Batman & Robin (1997) - Rated 03 Aug 2017