Billyidol
Recent Ratings
Check out Billyidol's...
81 42% | Halloween II (1981) - Rated 23 May 2013 |
98 75% | Halloween (1978) - Rated 23 May 2013 |
11 1% | A Nightmare on Elm Street (2010) - Rated 23 May 2013 |
69 21% | Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 23 May 2013 |
81 42% | Wes Craven's New Nightmare (1994) - Rated 23 May 2013 |
57 5% | Freddy's Dead: The Final Nightmare (1991) - Rated 23 May 2013 |
59 13% | A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child (1989) - Rated 23 May 2013 |
73 28% | A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988) - Rated 23 May 2013 |
87 48% | A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987) - Rated 23 May 2013 |
74 32% | A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge (1985) - Rated 23 May 2013 |