boba_frag

bobafrag
Movie Buff - 143 Film Ratings
Member Since: 28 May 2014

more Recent Ratings

Check out boba_frag's...

60 69% The 13th Warrior (1999) - Rated 28 May 2014
50 51% The Truman Show (1998) - Rated 28 May 2014
50 51% Sleepy Hollow (1999) - Rated 28 May 2014
70 82% American Pie (1999) - Rated 28 May 2014
40 27% Unknown (2011) - Rated 28 May 2014
75 87% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 28 May 2014
40 27% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 28 May 2014
40 27% The Scorpion King (2002) - Rated 28 May 2014
40 27% The Others (2001) - Rated 28 May 2014
50 51% Mama (2013) - Rated 28 May 2014