bobrowadam

bobrowadam
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2024
Location: Israel

more Recent Ratings

95 80% Seinfeld (1989) - Rated 07 Jul 2024
92 73% Dune: Part Two (2024) - Rated 07 Jul 2024
91 61% Dune (2021) - Rated 07 Jul 2024
88 42% Blue Eye Samurai (2023) - Rated 07 Jul 2024
84 11% Severance (2022) - Rated 07 Jul 2024
70 3% Reacher (2022) - Rated 07 Jul 2024
91 61% The Office (2005) - Rated 07 Jul 2024
90 50% Fargo (2014) - Rated 07 Jul 2024
85 23% Shōgun (2024) - Rated 07 Jul 2024
87 34% Silicon Valley (2014) - Rated 07 Jul 2024