boradium

boradium
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2013
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out boradium's...

99 94% Interstellar (2014) - Rated 26 May 2016
85 66% Her (2013) - Rated 12 Jun 2014
70 7% The Others (2001) - Rated 06 Jun 2014
75 21% Troy (2004) - Rated 02 Jun 2014
70 7% Inglourious Basterds (2009) - Rated 29 May 2014
80 45% Apocalypto (2006) - Rated 22 May 2014
90 79% The Illusionist (2006) - Rated 11 May 2014
75 21% Die Fälscher (2007) - Rated 09 May 2014
90 79% Ip Man (2008) - Rated 26 Apr 2014
85 66% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 29 Mar 2014