CatoTheElder

catotheelder
Movie Buff - 394 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2017
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out CatoTheElder's...

80 43% Night of the Living Dead (1968) - Rated 25 Jun 2017
89 88% Bitter Lake (2015) - Rated 25 Jun 2017
70 10% Chasing Amy (1997) - Rated 24 Jun 2017
86 73% The Evil Dead (1981) - Rated 24 Jun 2017
86 73% Blade (1998) - Rated 24 Jun 2017
70 10% Erin Brockovich (2000) - Rated 24 Jun 2017
82 53% Dawn of the Dead (2004) - Rated 24 Jun 2017
80 43% Shaun of the Dead (2004) - Rated 24 Jun 2017
86 73% Team America: World Police (2004) - Rated 24 Jun 2017
82 53% The Mist (2007) - Rated 24 Jun 2017