We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
catpurrson

Movie Buff - 147 Film Ratings

Member Since: Sep 17, 2012

more Recent Ratings
Check out catpurrson's...
70 6% Obvious Child (2014) - Jul 20, 2016
97 98% The Lobster (2015) - May 30, 2016
83 56% Tangerine (2015) - Apr 10, 2016
68 4% Man Down (2015) - Nov 13, 2015
89 90% Anomalisa (2015) - Nov 13, 2015
85 66% Abluka (2015) - Nov 13, 2015
83 56% Louder Than Bombs (2015) - Nov 13, 2015
87 79% Where to Invade Next (2015) - Nov 13, 2015
65 2% Sangue del mio sangue (2015) - Nov 13, 2015
70 6% 45 Years (2015) - Nov 13, 2015