Clearwater
Recent Ratings
Check out Clearwater's...
77 76% | Scorpio Rising (1964) - Rated 12 Nov 2017 |
75 63% | Dementia (1955) - Rated 19 Aug 2017 |
70 43% | White Zombie (1932) - Rated 19 Aug 2017 |
30 3% | Hellraiser: Bloodline (1996) - Rated 19 Aug 2017 |
40 13% | Hellraiser III: Hell on Earth (1992) - Rated 19 Aug 2017 |
60 30% | Hellbound: Hellraiser II (1988) - Rated 19 Aug 2017 |
70 43% | Hellraiser (1987) - Rated 19 Aug 2017 |
70 43% | Son of Frankenstein (1939) - Rated 19 Aug 2017 |
40 13% | The Ghost of Frankenstein (1942) - Rated 19 Aug 2017 |
50 23% | Invisible Ghost (1941) - Rated 19 Aug 2017 |