ColChope
Recent Ratings
Check out ColChope's...
90 93% | My Neighbor Totoro (1988) - Rated 16 Nov 2024 |
68 16% | Twilight of the Warriors: Walled In (2024) - Rated 16 Nov 2024 |
80 59% | Get Out (2017) - Rated 16 Nov 2024 |
78 46% | Zero Dark Thirty (2012) - Rated 19 Aug 2024 |
69 18% | Sicario (2015) - Rated 19 Aug 2024 |
68 16% | Sicario: Day of the Soldado (2018) - Rated 19 Aug 2024 |
74 32% | The Revenant (2015) - Rated 22 Jul 2024 |
76 39% | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 22 Jul 2024 |
70 20% | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 22 Jul 2024 |
84 79% | The Chaser (2008) - Rated 22 Jul 2024 |