craigo
Bio: I hate things like this
Recent Ratings
Check out craigo's...
78 17% | Children of Men (2006) - Rated 27 Aug 2015 |
79 26% | Samsara (2011) - Rated 27 Aug 2015 |
83 64% | Being John Malkovich (1999) - Rated 27 Aug 2015 |
85 82% | Adaptation. (2002) - Rated 27 Aug 2015 |
83 64% | Ex Machina (2015) - Rated 26 Aug 2015 |
80 38% | Her (2013) - Rated 26 Aug 2015 |
83 64% | Blade Runner (1982) - Rated 26 Aug 2015 |
88 91% | Into the Wild (2007) - Rated 26 Aug 2015 |
82 50% | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 26 Aug 2015 |
72 2% | Cloud Atlas (2012) - Rated 26 Aug 2015 |