critickernam

critickernam
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016

more Recent Ratings

Check out critickernam's...

86 72% The Departed (2006) - Rated 08 Apr 2016
83 44% Thank You for Smoking (2006) - Rated 08 Apr 2016
84 46% The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Rated 08 Apr 2016
43 0% Paranormal Activity 4 (2012) - Rated 08 Apr 2016
82 42% American History X (1998) - Rated 08 Apr 2016
50 2% Kung Pow: Enter the Fist (2002) - Rated 08 Apr 2016
80 29% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 08 Apr 2016
85 59% Some Like It Hot (1959) - Rated 08 Apr 2016
90 86% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 08 Apr 2016
80 29% Primer (2004) - Rated 08 Apr 2016