Dandy21

dandy21
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2020
Location: UK

more Recent Ratings

70 42% A Quiet Place (2018) - Rated 15 Jul 2020
75 75% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 15 Jul 2020
70 42% Sin City (2005) - Rated 15 Jul 2020
70 42% Braveheart (1995) - Rated 15 Jul 2020
75 75% Casino (1995) - Rated 15 Jul 2020
87 89% The Hateful Eight (2015) - Rated 15 Jul 2020
70 42% Babel (2006) - Rated 15 Jul 2020
55 10% Pretty Woman (1990) - Rated 15 Jul 2020
40 3% Garden State (2004) - Rated 15 Jul 2020
90 96% The Blair Witch Project (1999) - Rated 15 Jul 2020