dhewett1_tv

dhewett1tv
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 10 Oct 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Samurai Champloo (2004) - Rated 10 Oct 2018
100 92% Mushishi (2005) - Rated 10 Oct 2018
100 92% Clannad: After Story (2008) - Rated 10 Oct 2018
90 68% Code Geass (2006) - Rated 10 Oct 2018
90 68% Death Note (2006) - Rated 10 Oct 2018
90 68% The Melancholy of Haruhi Suzumiya (2006) - Rated 10 Oct 2018
90 68% Planetes (2003) - Rated 10 Oct 2018
90 68% FLCL (2000) - Rated 10 Oct 2018
90 68% Akira (1988) - Rated 10 Oct 2018
100 92% Shigatsu wa kimi no uso (2016) - Rated 10 Oct 2018