didigodot

didigodot
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: last.fm/user/didigodot, goodreads.com/wozzeck0

more Recent Ratings

93 39% My Beautiful Laundrette (1985) - Rated 21 Apr 2016
98 66% Stranger by the Lake (2013) - Rated 21 Apr 2016
90 26% Three Colors: White (1994) - Rated 17 Mar 2016
86 14% Three Colors: Red (1994) - Rated 17 Mar 2016
85 11% Daisies (1966) - Rated 17 Mar 2016
85 11% Hokusai (1953) - Rated 17 Mar 2016
100 95% In the Mood for Love (2000) - Rated 17 Mar 2016
99 81% Yi Yi (2000) - Rated 11 Jan 2016
97 55% Leningrad Cowboys Go America (1989) - Rated 28 Dec 2015
80 4% The Danish Girl (2015) - Rated 28 Dec 2015