DieselChump
Recent Ratings
Check out DieselChump's...
85 77% | Moonrise Kingdom (2012) - Rated 21 Oct 2020 |
70 29% | Pulp Fiction (1994) - Rated 21 Oct 2020 |
80 58% | Avengers: Infinity War (2018) - Rated 21 Oct 2020 |
85 77% | The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) - Rated 21 Oct 2020 |
90 88% | Predator (1987) - Rated 21 Oct 2020 |
80 58% | Independence Day (1996) - Rated 21 Oct 2020 |
70 29% | The Punisher (2004) - Rated 21 Oct 2020 |
90 88% | The Fast and the Furious (2001) - Rated 21 Oct 2020 |
90 88% | The Truman Show (1998) - Rated 21 Oct 2020 |
85 77% | The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 21 Oct 2020 |