dmasterson

dmasterson
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 22 May 2023
Location: USA

more Recent Ratings

Check out dmasterson's...

95 87% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 22 May 2023
60 2% V for Vendetta (2006) - Rated 22 May 2023
80 38% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 22 May 2023
95 87% Logan (2017) - Rated 22 May 2023
85 55% Joker (2019) - Rated 22 May 2023
90 70% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 22 May 2023
80 38% The Martian (2015) - Rated 22 May 2023
90 70% Alita: Battle Angel (2019) - Rated 22 May 2023
90 70% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 22 May 2023
85 55% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 22 May 2023