Douchelord

douchelord
Movie Buff - 252 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2013
Location: Holland, USA
Bio: villainous.

more Recent Ratings

Check out Douchelord's...

66 46% Shaolin Soccer (2001) - Rated 06 Apr 2015
83 83% Videodrome (1983) - Rated 29 Mar 2015
25 4% The Parent Trap (1998) - Rated 23 Mar 2015
75 64% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 23 Mar 2015
71 59% Foxcatcher (2014) - Rated 22 Mar 2015
70 54% Bronson (2009) - Rated 22 Mar 2015
83 83% Paprika (2006) - Rated 18 Mar 2015
77 67% Birdman (2014) - Rated 05 Mar 2015
89 93% The Holy Mountain (1973) - Rated 05 Mar 2015
81 79% Under the Skin (2014) - Rated 05 Mar 2015