drhnawaz

drhnawaz
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2014
Location: Orlando, FL, USA

more Recent Ratings

Check out drhnawaz's...

89 47% Noah (2014) - Rated 14 Mar 2015
86 31% The Drop (2014) - Rated 14 Mar 2015
82 16% The Giver (2014) - Rated 14 Mar 2015
85 24% RoboCop (2014) - Rated 14 Mar 2015
86 31% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 14 Mar 2015
94 87% A Most Wanted Man (2014) - Rated 14 Mar 2015
93 81% The Theory of Everything (2014) - Rated 14 Mar 2015
94 87% Boyhood (2014) - Rated 14 Mar 2015
0% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 14 Mar 2015
88 39% Locke (2014) - Rated 14 Mar 2015