dweldon8

Recent Ratings
Check out dweldon8's...
95 75% | It's a Wonderful Life (1946) - Jul 07, 2020 |
90 46% | Blood Diamond (2006) - Jul 07, 2020 |
90 46% | Meet the Fockers (2004) - Jul 07, 2020 |
90 46% | Coco (2017) - Jul 07, 2020 |
90 46% | Elizabethtown (2005) - Jul 07, 2020 |
95 75% | Silver Linings Playbook (2012) - Jul 07, 2020 |
95 75% | Bridget Jones's Diary (2001) - Jul 07, 2020 |
45 3% | Waterworld (1995) - Jul 07, 2020 |
100 92% | The Pianist (2002) - Jul 07, 2020 |
70 10% | Throw Momma from the Train (1987) - Jul 07, 2020 |