ebel

ebel
Movie Buff - 264 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2013
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% Cloudburst (2011) - Rated 30 Oct 2023
85 87% 20,000 Species of Bees (2023) - Rated 25 Oct 2023
85 87% Joyland (2022) - Rated 25 Oct 2023
90 94% Tove (2020) - Rated 13 Oct 2023
80 79% Dune (2021) - Rated 26 Aug 2023
70 57% Boy Meets Girl (2014) - Rated 05 Apr 2023
80 79% Mi vacío y yo (2022) - Rated 05 Apr 2023
70 57% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 05 Apr 2023
80 79% The Umbrella Academy (2019) - Rated 05 Apr 2023
70 57% Knives Out (2019) - Rated 05 Apr 2023