ecmeyva

ecmeyva
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 3% Act of Valor (2012) - Rated 23 May 2020
90 92% The Gentlemen (2020) - Rated 15 Apr 2020
75 64% The Best Offer (2013) - Rated 11 Apr 2020
60 28% Uncut Gems (2019) - Rated 09 Apr 2020
90 92% 1917 (2019) - Rated 05 Apr 2020
70 51% The Death of Stalin (2017) - Rated 04 Apr 2020
80 74% Klaus (2019) - Rated 27 Jan 2020
50 11% A Rainy Day in New York (2019) - Rated 27 Jan 2020
55 16% Travis Scott: Look Mom I Can Fly (2019) - Rated 27 Jan 2020
70 51% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 27 Jan 2020