eldado

Bio: Designer, fan of Jackie Chan and Jet Li, digging hard core and Pearl Jam
Check out eldado's...
90 80% | Onward (2020) - Jul 19, 2020 |
65 13% | Scoob! (2020) - Jul 19, 2020 |
85 59% | The Most Unknown (2018) - Jul 19, 2020 |
91 89% | Avengers: Endgame (2019) - Jul 19, 2020 |
83 47% | Long Shot (2019) - Jul 19, 2020 |
93 90% | Mission: Impossible - Fallout (2018) - Jan 07, 2019 |
92 90% | The Incredibles 2 (2018) - Sep 09, 2018 |
86 67% | Deadpool 2 (2018) - Jul 28, 2018 |
93 90% | Happy! (2017) - Jul 28, 2018 |
83 47% | Under Siege (1992) - May 10, 2018 |