elvis_jd
Recent Ratings
Check out elvis_jd's...
85 38% | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 30 Aug 2017 |
80 19% | Dunkirk (2017) - Rated 30 Aug 2017 |
90 61% | Thank You for Smoking (2006) - Rated 30 Aug 2017 |
60 11% | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Rated 29 Aug 2017 |
85 38% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 29 Aug 2017 |
90 61% | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 29 Aug 2017 |
85 38% | The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 29 Aug 2017 |
85 38% | Snatch (2000) - Rated 29 Aug 2017 |
50 3% | King Arthur: Legend of the Sword (2017) - Rated 29 Aug 2017 |
100 84% | In Bruges (2008) - Rated 29 Aug 2017 |